MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 10112028
nr 1011 2028
Stolar
2 st, Barock, läder, en med gyllenläder
Kondition: slitage, skador
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 11 januari 2016
kl 18:51:52
2.200 kr